• Navigace

 

• Kontakt

KDK eko FLOOR s.r.o

Sídlo:
Novosibřinská 102
190 16 Praha 9

Pobočka:
Dubice 39
47001 Česká Lípa
Tel/Fax:
(+420) 487 825 903

 
 

• Využíváme zkušenosti, dbáme na nejvyšší kvalitu

Průmyslové podlahy KDK eko FLOOR

Firma vznikla v roce 1995 jako sdružení dvou fyzických osob, ta se po 5ti letech mění na společnost s r.o. Na přelomu roku 08/09 se mění název firmy KDK eko IZOL s.r.o. se zaměřením na aplikaci podlahových systémů na společnost KDK eko FLOOR.

 

Vzhledem k dlouhodobému programu a strategii se firma postupně rozvíjela až k současné podobě, kdy jsme schopni splnit takřka každé zákazníkovo přání. Klademe největší důraz zejména na kvalitu odvedené práce, pružnost přizpůsobení časovému harmonogramu zákazníka a péči o něj.

 

V současné době je společnost KDK eko FLOOR s.r.o. aktivní nejen na tuzemském trhu, ale díky kvalitě odvedené práce zhodnocuje zkušenosti i na trhu zahraničním.

Klademe důraz na kvalitu a profesionalitu provedení

Společnost KDK eko FLOOR s.r.o. nabízí komplexní nabídku realizací nových a sanaci poškozených průmyslových podlah pro různé podmínky zatížení, v rozličných typech provozů a objektů. Vždy preferujeme takové technologie, které přinášejí řešení technicky vyhovující, esteticky zdařilé a cenově výhodné. Naši zaměstnanci profesionálně zrealizují Vaše požadavky, které se týkají jak průmyslových, chemicky a hygienicky náročných provozů, tak i komerčních a bytových objektů.

 

Budeme se těšit na případnou spolupráci při řešení problémů Vašich podlah.

 
This website is designed and maintained by Dr.Ozdi Copyright © 2009 All rights reserved.